Yedyna taka australyjska szkola magyi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Los Angeles

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyPon 15 Wrz 2014 - 23:29

Lena podeszła spokojnie do biurka i tez sobie odpalila. Ja bym na miejscu Gilberta zrypala ja za palenie po tej akcji z zatrutymi fajkami, ale ona mnie przecież nie słucha.
- Zupełnie nie o to mi chodziło i ty to wiesz. Po prostu... Byłam mocno zmęczona i zdezorientowana.
Ale tym zachowawczym to sobie strzeliła sama w kolano. Zaczerwienila się.
- I wcale nie miałam na myśli problemu...
Nie miała. Ale to całkiem zrozumiale, ze był zachowawczy, przecież o mały włos by się przekrecila.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyPon 15 Wrz 2014 - 23:51

- Teraz nie jestes zmeczona i zdenerwowana, wiec moze powiesz mi, j a k i mezczyzna wykorzystalby zone w taki sposob?
Za dobrze go znam, powiedzialam Ci trzy posty temu, ze tak bedzie.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 3:30

Potarla czoło.
- Jaki? Taki, który jest pewny, ze zona go kocha bez względu na wszystko.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 7:28

Albo skurwiel, zapomniala dodac! Rece mu opadly, nieomal zgasil fajke na przypadkowej ksiazce, ale zreflektowal sie i zdazyl zniknac go w palcach. Zlapal ja za bluzke i przyciagnal blizej, chyba nie myslala, ze taki tekst nie bedzie slono kosztowac? Skoro juz byl przy tym, rozebral ja od pasa w gore i pospiesznie calowal.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 7:35

Nie zapomniała. Świadomie pominęła te częśc.
No jasne, ze tak, czy on zapomniał, ze ona tez fajkę trzymała? Tez ja zniknęła w palcach, nikt tu nie chce pożaru.
Wyrwała się na chwile jego lapczywym ustom.
- A nie mam racji? - wydyszala.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 7:46

- Myslisz, ze przesadzilem?
NIE NO, SERIO?
Rozpial jej spodnie i pchnal na lozko.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 7:50

Pisnela cicho, kiedy padła na łóżko.
- Z wrzaskami? Nie mam pojęcia. Obaj wrzeszczeliscie równo.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 7:53

Nachylil sie nad nia.
- O pewnych rzeczach trudno rozmawiac spokojnie.
Pytanie techniczne: czy ona leci na te jego agresje z zaskoczenia?
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 7:57

Myśle, ze tak.
- Pewnie tak, ale moze warto spróbować. Nie musimy przy okazji i my się kłócić.
Och, a ona ciągle taka ubrana.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 7:59

- Nie klocimy sie.
Ktos tu ma spaczone pojecie klotni, a drugi ktos nie ma juz spodni.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 8:01

Jaki zdeterminowany!
- Jak to nie, krzyczelismy - zauważyła bardzo przytomnie jak na fakt, ze była w samej bieliźnie.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 8:10

- Klocisz sie ze mna?
Bez kitu, prawie dodal prosze. Powoli zsuwal z niej majtki.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 8:12

Podniecalo go to? Jezu.
- To ty się klocisz ze mną.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 8:16

Myslenie go podnieca.
- Przepraszam, ze musialas przeze mnie wziac eliksir.
Calowal ja delikatnie, schodzac cora nizej.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 8:18

Zamruczala.
- W porządku. Nic się nie stało.
Znów miała palce w jego włosach.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 8:30

Uslyszeli kroki na schodach, a chwile pozniej uprzejme pukanie i zaposzenie na kawe i ciastko, tak po francusku. Gilbert westchnal, pocalowal ja krotko i niechetnie zaczal sie ubierac.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 8:36

Zachichotala.
- Za bardzo się ociagales, mogłam obudzić cię wcześniej.
Wciągnęła z powrotem majtki i sięgnęła po spodnie.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 9:09

Och, nie, jak tak bedzie go zagadywac, nigdy nie zejda na dol! Powstrzymal impuls przeszkodzenia jej.
- Jak masz tyle energii, to wezme cie nad wode.
Lemot, teraz widze te wspolna ceche, ktora ma wiekszosc moich bohaterow.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 9:14

Akurat się schylala po bluzkę, dlatego gwałtownie się wyprostowala słysząc uwagę o wodzie.
- Myslisz, ze jak mnie wrzucisz do wody, to ostudzisz mnie trochę?
Nie ostudzi. Ale chciałaby popływać.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 9:15

- Ciebie tak.
Siebie nie. Dopial pasek i wyszedl do lazienki.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 9:18

- Nie wydaje mi się - mruknęła, kiedy wyszedł.
Poprawiła szybko włosy, zaczekala az wróci i chyba poszli na dol?
Yay, rodzinne sniadanko.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 9:52

Nie mam przy sobie kartki, to Ci nie naszkicuje, wiec sluchaj: schody maja dwa biegi i koncza sie korytarzem wychodzacyn wprost na drzwi wejsciowe. Po lewej jest spora kuchnia z duzym blatem i zlewem posrodku, pod oknem czesc sluzaca za jadalnie, a po prawej salonik z dwoma kanapami, tak skrotowo. Wszystko wykonane z podstawowych materialow, lekkie i zgrabnie rozmieszczone, Gilbert i jego ocd nie mogliby mieszkac w chaosie, od kiedy pamietal usilowal o wszystkim decydowac. Wchodzac do kuchni odruchowo pogladzil blat, nie powiem, co mu sie przypomnialo, w smutny sposob tesknil za tym miejscem. Steve byl milym czlowiekiem, wiec zrobil im jeszcze jajka sadzone, mowilam, ze nie bedzie tak zle, wyjawszy awanture. Gilbert sie rozbrykal, bo pocalowal go w policzek, chyba mial wyrzuty sumienia za tego pedala. Jasne, nie mial ojcu za zle, ze nigdy nie kochal matki, ale... ale mial, tyle ze nie z powodu preferencji seksualnych, a braku odpowiedzialnosci. Steve oberwal rykoszetem. I przy okazji wiesz juz, dlaczego Gilbert ma obsesje poprawnosci. Lena dostala kawe, ktora parzyl Gilbert, niech sobie usiadzie, gdzie chce, nikomu to nie robi, on wskoczyl na blat, w jednej rece trzymal filizanke, druga grzebal drewniana lyzka w jajkach, a Steve wyciagal ciastka z piekarnika. Latwo domyslic sie, kto Gilberta uczyl gotowac.

Ojacie. Nigdy nie myslalam, ze zabrne tak daleko.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 10:29

Lena podziękowała pięknie za kawę, bo naprawdę miała na nią ochotę, nie chciała siadać, stanęła sobie więc przy blacie i obserwowała naprzemnian Gilberta i Steve'a. Trochę jeszcze była oszolomiona po tym, co usłyszała wczoraj, ale naprawdę nie dawała po sobie poznać. Napila się trochę kawy i nie wiedziała, co powiedzieć, chyba ma to po mnie.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 10:52

- Siadaj, Lena, siadaj - zaswiergotal gardlowo Steve, obracajac sie. - Co tam? Ales ty blada. Zobacz, chwile bys pomieszkala z nami i od razu kolor zlapala, a nie.
Przylozyl swoje przedramie do jej, porownujac. W zestawieniu ze Stevem rdzenni Australijczycy wypadali blado.
- Opowiadaj, jak bylo w Vegas.
Uch. Lubie go, naprawde go lubie, uwielbiam gadatliwych bohaterow, bo sami sobie odpowiadaja.
- Zesmy kiedys jezdzili co roku, nie, Gilbo?
Eeech.
- Dobre czasy, dobre czasy.
Kurwa, on jest jak Silver. Gilbert tymczasem stroil miny za jego plecami, a gdy tylko ogorzaly grubasek na niego spojrzal, zrobil mine niewiniatka, caly Gibril.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 EmptyWto 16 Wrz 2014 - 10:57

Lena uśmiechnęła się uprzejmie.
- Zawsze byłam blada. Lubię słońce, ale nie cierpię się opalać.
Patrzyła co jakiś czas na Gilberta i powstrzymywała parskniecie śmiechem na te jego miny. Usiadła sobie przy oknie i popijala spokojnie kawę.
- Vegas było... Imprezowe. Szkoda, ze nie udało nam się wygrać fortuny, prawda, kotku?
Słodki uśmiech do Gilberta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Los Angeles - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Los Angeles
Powrót do góry 
Strona 11 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Los Angeles

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yedyna taka australyjska szkola magyi :: Bezdroża :: Reszta świata-
Skocz do: