Yedyna taka australyjska szkola magyi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Los Angeles

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:21

Złapała się go, żeby nie stracić równowagi.
- Która właściwie jest godzina? Mam wrażenie, ze jesteśmy tu już ze dwa dni.
Za długo, za długo, trzeba ich wziąć do ludzi, od razu się zrobią mniej rozbrykani. Ale z drugiej strony... Wyczekaja się i pomysl, co bedzie później.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:23

Apogeum, to będzie! Pocałował ją przelotnie.
Bo jesteśmy.
Gilbert!!!
WYNIKI!
Omg, jak to możliwe, że pamiętałam?
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:28

Zeskoczyla z niego tak gwałtownie, ze ochlapala go woda.
- Ubieraj się. Najpierw szpital, potem kino.
Ruszyła w stronę brzegu. Przy odrobinie szczęścia sukienka jej wyschla, a jeśli nie... Cóż, od czegoś maja magię.
Zebrała po drodze swoje niebieskie bikini, które ciągle leżało w piasku.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:32

To się nazywa motywacja.
Pobiegł za nią, dopadł samochodu i sięgnął po różdżkę, osuszył się szybko, ale nie mógł nic poradzić na to, że włosy mu się pięknie napuszyły, super, przygładził je mocno rękami. Włożył szybko spodnie, buty i wyciągnął do niej rękę po koszulę.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:38

Koszula ciągle ociekala woda. Złapała własna różdżkę, wysuszyla zarówno koszule, jak i sukienkę, która na siebie od razu zalozyla i podała mu jego własnośc.
- Będziesz pachniał sola. I mną.
Roztrzepala włosy, bo przecież same jej wyschna podczas jazdy i rozejrzala się w poszukiwaniu butów, którymi tym razem n i e były szpilki. Bo to takie niepraktyczne obuwie na plaże. Dlatego dziś włożyła baletki. Jeden leżał przy samochodzie, ale drugi?
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:43

Wsiadł do samochodu i znalazł drugi na wycieraczce. Zanim oddał, przyciągnął ją za sukienkę i pocałował przez drzwi.
I tak pachnę tobą. Wskakuj.
I tak pachniał.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:46

Założyła buty i wsiadła, przypominając sobie o czymś. Wyciągnęła do niego lewa rękę.
- Obrączka. I pierścionek. Mówiłeś, ze masz w spodniach.
To ważne rzeczy, nie można o nich zapominać!
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:52

Sięgnął do kieszeni i podał jej to, o co prosiła. Miał prawdziwego farta, że nie zgubił, bo kompletnie o tym nie pamiętał. Popatrzył na swoją obrączkę, którą wciąż miał na palcu. W zasadzie już się do niej przyzwyczaił, nie przyzwyczaił się natomiast do nowego sposobu, w jaki patrzyły na niego kobiety. Zwykle nie były już to te same młode dziunie co poprzednio, bo dziunie nie lecą na żonatych, wiadomo. Na żonatych lecą tygrysice.
Och, jak mu się to podobało. Ruszył, buksując koła w piachu, ale na szczęście nie wkopali się jeszcze głębiej (James May na pewno by nie wyjechał, biedny James).
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 18:58

Uwielbiam ciapowatość Jamesa Maya.
Założyła obrączkę i pierścionek i zdała sobie sprawę, ze właśnie jada do szpitala, a ona nawet majtek nie ma pod ta sukienka. Przechyliła się do tylu, gdzie rzuciła bikini i znalazła dolna częśc. Założe się, ze wiatr jej zawial sukienkę do góry, ho ho, jakie kino, na szczęście złapała te majtki i usiadła znów normalnie, osuszyla je zaklęciem i nie bez trudu wciągnęła na siebie.
- Założe się o co chcesz, ze wyniki będą w porządku.
No, pani doktor, prosimy! Znaczy jak już dojadą.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:04

Jasne, że będą. Jakbym jej dała białaczkę albo szpiczaka, to by nam się telenowela zrobiła. Nie, nie, młodzi ludzie są piękni i zdrowi i nie trzeba udowadniać, że jest inaczej, wszyscy wiemy, że jest, bo przecież nikt nie jest ani piękny, ani zdrowy. W rpg możemy zaszaleć. Tym razem Gilbert cierpliwie zaczekał na Lenę, znalazła go otoczonego kobietami, które bezskutecznie usiłowały ułożyć mu włosy, ale spokojnie, ich średnia wieku wynosiła sześćdziesiąt lat. Uff. Jakaś analiza trucizny, m? W drodze do samochodu może chociaż? No bo chyba muszą rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:14

Ja się na tym nie znam! Z chemia to się widziałam ostatnio w drugiej klasie liceum, bo w trzeciej już nie mieliśmy.
Zachichotala pod nosem, kiedy go zobaczyła wśród tych pań, serio, musiało to wyglądać przeuroczo.
- No chodź, jestem zdrowa, możemy jechać.
Uśmiechała się, bo przecież trzeba się cieszyć z dobrych wieści. Ruszyli do samochodu.
- Nie popisał się. To musiala być najprostsza trucizna, nie został nawet ślad. Ale skąd on to miał? Nie mogl kupić w Alice Springs, tam prawie cały półświatek zaopatruje się w moje trucizny.
Teraz wiemy, skąd ma tyle kasy.
- Gdyby to była jedna z moich, już by było po mnie.
Skrzywila się.
- Musiał coś ze sobą przywieźć.
Ona zachowa te fajki i po powrocie do Australii dowie się, co to za cholerstwo było.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:19

Może coś od Reggy, ha ha. Gilbert palił, to raczej oczywiste. Nie odzywał się całą drogę do domu, potem wpadł jak z procy i popędził od razu do łazienki. Chyba przypomniał sobie, jak bardzo był wczoraj wkurzony.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:22

No to pogadali.
Lena przez chwile była osłupiała, zaraz się jednak opanowała i poszła za nim. Zastukala delikatnie do łazienki.
- Gilbercie, w porządku?
Oczywiście, ze nie w porządku.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:46

Otworzyl drzwi.
- Tak. Przepraszam, odruchowo sie spiesze.
Wpuscil ja do srodka, bo jak wiadomo trzeba oszczedzac wode i myc sie razem.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:51

No wiadomo!
Lena weszła do środka i popatrzyła na niego jakoś tak podejrzliwie.
- Wyskoczyles z tego samochodu jak oparzony. Wcześniej nic się nie odzywales, na pewno wszystko gra?
Zerknela odruchowo w lustro i jęknęła. Włosy jej sterczały prawie każdy w inna stronę.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:53

Odwrocil ja szybko i jednym ruchem zdjal z niej sukienke.
- Jestem niespokojny, to wszystko.
Zawsze jest?
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 19:58

Zamrugala szybko, ale nie protestowała.
- Nie ma się czym niepokoić. Wyniki były w porządku, przecież mówiłam.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:02

- Ale nigdy nie wiesz, ile procent zmian jest nieodwracalnych.
Podprowadzil ja po prysznic i sam zaczal sie rozbierac.
- Czarodziejom wydaje sie, ze to tak hop siup i juz. Zapytaj kiedys mugolaka, ile zlego wyrzadza leczenie magia. O tym sie nie mowi, bo magomedycy by splajtowali, ale... Ale wiesz, o co mi chodzi.
! Koszula wyladowala na podlodze, spodnie tez. Odkrecil wode i przez chwile chociaz mozemy cieszyc sie niespuszonymi wlosami.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:08

Złapała jego twarz w swoje dłonie. Patrzyła na niego przez chwile, zagryzajac warge.
- Ja tez się boje... - wyszeptała.
Dobrze, ze się nie martwią na zapas, prawda? Halo, Lena, jest tam kto?
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:10

Pocalowal ja.
- Nie boj sie.
To okropne, ze on boi sie o nia, nie o siebie, gdzie zdrowy, ewolucyjnie zakodowany egoizm?
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:16

Jak to gdzie, wyparował razem z jej egoizmem.
- Ty się nie bój.
Głos jej troszkę drżał.
- Nic mi... nie bedzie. Przecież ci obiecalam, ze będę na siebie uważac...
Pocalowala go delikatnie.
- Przecież wiesz, ze ja dotrzymuje obietnic. Nie zostawię cię samego...
Ostatnie zdanie już powiedziała ledwie slyszalnie.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:27

Nie robmy z nich Rrrrhomea i Julii, myslisz, ze ile Gilbertowi by zajelo dojscie do siebie po jej stracie? Rok, dwa, trzydziesci? Nie mogl dluzej patrzec jej w oczy, wiec uprzejmie zaczal ja myc tymi swoimi meskimi lapami, ktore z subtelnego artysty maja tylko zakonczenia palcow.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:32

Ona lubi te jego męskie łapy. Nawet bardzo lubi.
Nic więcej nie powiedziała, tez się zabrała za mycie. Za mycie jego włosow.
No przepraszam, za dużo dzisiaj o tych włosach było!
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:38

Tak to sie nigdy nie umyja, wchodzac sobie w droge. Ale coz, jej dotyk byl tak mily, ze Gilbert mruczal, calujac ja po nadgarstkach. Pieprzony Banderas, lata po ekranie w bialej koszuli i we krwi.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 EmptyPią 19 Wrz 2014 - 20:43

Lena była bardzo delikatna, nie pozwoliła, żeby piana mu spłynęła do oczu. Powoli masowala mu skore głowy, wreszcie odchylila mu ja trochę do tylu i dokładnie splukala, wplatujac mu między włosy palce.
Rany, tez bym chciała, żeby mi ktoś tak włosy umył.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Los Angeles - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 25 Empty

Powrót do góry Go down
 
Los Angeles
Powrót do góry 
Strona 25 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Los Angeles

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yedyna taka australyjska szkola magyi :: Bezdroża :: Reszta świata-
Skocz do: