Yedyna taka australyjska szkola magyi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Los Angeles

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorWiadomość
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 0:31

Cala już teraz falowała razem z nim.
- Ooooooch... Chyba nie myślisz, ze... o kurwa! Ze pozwolilabym... się dotknąć komukolwiek... Aaaaa... poza tobą! Tylko ty możesz... Już zawsze tylko ty...
Mówiłam, ze skuteczna metoda?
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 0:39

- Nikt nigdy... nie szukal w tobie... tego co ja... wiec to oczywiste... ze jestes troche... zagubiona, aaaaa!
Nawet nie zauwazylam, ze znowu ja rypie od tylu, bez kitu.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 0:43

Ja nie wiem, jakim cudem ona jeszcze była w stanie myśleć, ale patrz:
- Mmm... - No dobra, musiała zamruczec. Ale zaraz wyrzuciła z siebie na wydechu: - I co takiego we mnie znalazłeś?
Och, jest taka łasa na komplementy.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 0:54

Przypomnialo mi sie IT crowd: team team team team team. TEAM. Mial powiedziec cos o tym, jak super sa razem, ale sie rozmyslil, no bo mnie sie przypomnialo i zabilam klimat.
- Szczerosc…
Dla niego to wazne, bo zawsze tylko ktos go chce wyruchac, zupelnie nie zagladajac do jego poranionej duszy. Romantyk, mowilam!
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 0:59

No patrz, a ona właśnie c h c i a ł a zaglądać do tej jego poranionej duszy. Kolejne punkty dla tej pani poproszę.
W ogóle czuje się zobowiązana wspomnieć o tym, ze strasznie się Lenie podobało to, ze Gilbert nigdy nie mówi jej banalnych komplementów.
- Nigdy bym cię nie oklamala...
Potwierdzam.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:10

- Wiem...
Wiedzial. Dlatego prawa reka pociagnal ja na siebie tak, ze teraz odchylona glowe mogla trzymac mu na ramieniu, kiedy calowal ja po szyi.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:17

Westchnela głośno. Przymknela oczy i zagryzla warge, maksymalnie się skupiała na odczuwaniu, jej skóra była mega wrażliwa, wszystkie zmysły wyczulone... Czuła bardzo przyjemne dreszczyki na szyi, kiedy ja całował.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:22

Zlapal ja za podbrodek i pocalowal gleboko, sliniac cale usta.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:27

Coś mi się zdaje, ze to tempo ich zabije. Znaczy uśpi.
Lena ochoczo oddawała pocałunki, wplatajac mu palce jednej ręki we włosy i lekko je ciągnąc.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:32

Och, tempo na dole bylo zupelnie inne niz to na gorze. Nie mogl za bardzo suwac sie bez jej pomocy, wiec tylko krecil biodrami i ruszal do przodu i do tylu, nie wysuwajac sie z niej prawie wcale. 
- Szybciej, Lena... - zaswiergotal, ale tak naprawde marzyl, zeby nie zabierala dloni. Pamietasz, jak kiedys ja zwrzeszczal, ze bawi sie jego wlosami?
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:38

Och, pamiętam, zdaje się, ze to było wieeeeeki temu!
Nie musi się martwić, bo Lena ani myślała zabierać rękę. Wygiela lekko plecy, żeby jej było wygodniej i stopniowo przyspieszyła, pogłębiając ruch bioder. Unosiła się powoli, by zaraz szybko niego opasc.
- Aaach... - westchnela zmysłowo.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:41

- Szybciej... - jeknal blagalnie.
Robi to specjalnie, zalozymy sie?
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:45

Na pewno robi.
Lena westchnela jeszcze raz i jeszcze przyspieszyła, teraz cala górna częśc jej ciała falowała w rytm ruchów bioder - głębokich i z każdym zanurzeniem coraz szybszych.
Jej oddech stał się nieregularny, a palce w jego włosach ciągnęły go coraz mocniej.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:51

Troche bolalo, ale nie zamierzal narzekac. No dobra - krzyknal cicho. Cieszyl sie widokiem jej podskakujacych cyckow i poruszal palcami jeszcze energiczniej.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 1:55

- Ooooch, już jestem bliskoooo... - jęknęła ostrzegawczo.
Dyszala głośno i brała bardzo mocne wdechy i wydechy, ale nie potrafiła się już kontrolować. Jej biodra poruszały się już w tak wariackim tempie, ze czuła, ze zaraz odleci.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:01

Swietnie.
Wsadzil jej jezyk do ucha.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:05

Tym samym przyprawił swoją żonę o silny orgazm, tym razem jednak z mruczeniem, nie krzyczeniem.
- Och... Och, Gilbercie... Mmmm...
Oczywiście jej biodra wcale nie zwalnialy.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:09

Odchylil sie w fotelu, puscil ja calkiem, palce jakos odruchowo powedrowaly w poblize paczki, ale nie mogl zacisnac na niej palcow. Patrzyl na jej plecy i napiecie w nim wzbieralo. 
- Nie przestawaj... O kurwa...


Ostatnio zmieniony przez Gilbert dnia Wto 16 Wrz 2014 - 23:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:13

Nie przestawała się poruszać, nie przestawała tez zmysłowo jeczec.
Spoglądała na niego przez ramie, a każde jej spojrzenie mówiło: jestem pijana tobą.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:15

Zaslonil sobie twarz dlonmi, bo nie mogl tego zniesc. Byl pewien, ze ma powazny problem, ale nie z nikotyna, ani nie z kokaina. Przygryzal palce, by sie nie drzec.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:17

Czyżby uzależnił się od niej?
Wciąż to samo tempo, wyraźniejsze jęki.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:20

Tiaa.
Zaparl sie o sprzeglo i wgniotl w fotel. Zlapal sie za zaglowek i mial wytrysk, ciezko dyszac.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:26

Teraz w uspokajajacym rytmie poruszała się coraz wolniej i delikatniej, az w końcu całkiem się zatrzymała. W kilka sekund znów siedziała przodem do niego, a właściwie była już bardzo blisko, ich twarze dzieliło kilka centymetrów.
- Spojrz na mnie - poprosiła.
Uśmiechała się do niego delikatnie.
Powrót do góry Go down
Gilbert

Gilbert


Liczba postów : 3021
Join date : 10/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:30

Otworzyl niepewnie oczy. Chcial, zeby znalazla sie na innym kontynencie, jak najdalej od niego, bo d a l e j mial ochote sie  nia pieprzyc, kiedy tak patrzyla na niego, cala zadowolna i rumiana.
Powrót do góry Go down
Lena Mallory

Lena Mallory


Liczba postów : 3214
Join date : 24/02/2014

Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 EmptyNie 14 Wrz 2014 - 2:33

O rany, naprawdę? Jeszcze?
Nachylila się i pocalowala go subtelnie w kącik ust.
- Podobało ci się? - zapytała szeptem, bo nie chciała rujnować chwili brzmieniem swojego głosu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Los Angeles - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Los Angeles   Los Angeles - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Los Angeles
Powrót do góry 
Strona 4 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Los Angeles

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yedyna taka australyjska szkola magyi :: Bezdroża :: Reszta świata-
Skocz do: