Yedyna taka australyjska szkola magyi
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
NPC
Admin
NPC


Liczba postów : 266
Join date : 06/03/2013

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptySob 27 Wrz 2014 - 23:47

Wszyscy wiemy, jak wygląda ta posiadłość. Jest wielka i zajebista.
Powrót do góry Go down
https://aussie.forumpolish.com
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptySob 27 Wrz 2014 - 23:48

Piękny temat. Jak zawsze.
Lo siedziała na łóżku w pokoju Cleeana i przeglądała jakąś gazetę, bo Cleean musiał coś jeszcze skończyć w tym swoim ultra zajebistym laboratorium, a jej się tam straaaaaaaasznie nudziło, więc odstawił ją do siebie, żeby, no, mogła się nudzić w cieplejszym miejscu.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptySob 27 Wrz 2014 - 23:57

A co ja się będę rozwodzić nad rzeczami oczywistymi?
Dziwiłaś się kiedyś, czemu rodzice Cleeana mieszkają u rodziców jego matki – odpowiedź jest bardzo prosta: tu i tak nigdy nikogo nie ma. Matka i dziadek wiecznie w Ministerstwie lub delegacji, babcia na imprezach charytatywnych, dzieci w szkołach, ojciec... No, ojciec w najróżniejszych miejscach świata.
Teraz też było tam pusto. Znaczy: wydawało się, że jest pusto, bo Clifford był w domu. Zdaje się, że zarwał nockę nad jakimś projektem i odsypiał, bo wyszedł właśnie z sypialni w samej piżamce i pierwsze, co zrobił, to wypierdolił się na gruby wełniany dywan, leżący w korytarzu.
– Kurwa mać – mruknął pod nosem, czego Lo nie mogła usłyszeć, ale na pewno usłyszała kolejne: – KURWA MAĆ! ZOSTAW MNIE, SKURWIELU!
Tak właśnie Clifford McDermott broni się przed demonami.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 0:00

UWAGA, MAMY RÓŻDŻKĘ.
Lans.
Lo wybiegła z pokoju Cleeana, łał, zobacz, Cleean byłby z niej dumny, nawet nie założyła butów, tyle współczucia dla drugiego człowieka w sobie znalazła!
Trzasnęła w demona drętwotą, bo to pierwsze, co przyszło jej do głowy, dobrze, że ten demon taki mały, bo inaczej wpadliby w poważne kłopoty, nie?
- Cześć.
Uśmiechnęła się.
Po demonie!
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 0:03

Lo tylko chwilę ubiegła skrzata, który już biegł Cliffordowi na ratunek, ale to zupełnie nieważne, bo wszyscy i tak bardzo docenią to, co zrobiła.
Clifford otrzepał piżamkę.
– Lolu! – Uśmiechnął się szeroko. – Nie wiem, jak mam ci dziękować. Co tu robisz? Gdzie Cleean?
Jego też powinnam przenieść, taka świetna postać do grania!
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 0:06

Jestem pewna, że zostanie jeszcze czyimś ojcem. Zdaje się, że robi to zawodowo.
- Cleean nad czymś pracuje.
Przyjrzała się demonowi na dywanie.
- Ale chyba nie nad tym. Taką mam nadzieję.
Na jej oko demon był za mały, żeby mógł Cleeana zainteresować.
- Za bardzo plątałam mu się pod nogami, więc mnie stamtąd wygonił.
Och, jasne, zamarudziłaś go raczej na śmierć.
Skrzat zabierze sparaliżowane cielsko, nie?
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 0:09

Zabierze.
– Ach, no tak, p r a c u j e, czyli równie dobrze możesz czekać na niego wieki, co?
Roześmiał się.
– Ja wczoraj pracowałem wieki, skąd mój niezbyt wyjściowy strój.
Uśmiechnął się przepraszająco.
Ojcem to już będzie do końca świata, ale może zagrać by nim raz bardziej autonomicznie?
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 0:11

A z kim grałabyś autonomiczne z takim tatuśkiem? Wszyscy będą dla niego za młodzi.
- To bardzo twarzowa piżamka.
Mrugnęła do niego.
Przeprosiłabym za to, że Lo zdaje się nie posiadać żadnego dystansu względem osób starszych, ale wszyscy już przywykli, nie? Więc nie będę.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 0:16

Ze wszystkimi, bo nim ze wszystkimi gra się po prostu świetnie, ale jakby tak spróbować zagrać... młodym Constansem? Muszę to jakoś dobrze przemyśleć, bo w ogóle nie wyobrażam go sobie młodego. Tak go zaprojektowałam, że zawsze ma co najmniej pięćdziesiątkę.
– Prawda?
Pogłaskał się po piersi, żeby pokazać, jaka jego piżamka jest ładna.
– Też tak uważam. To moja ulubiona.
Piżamka zaiste była twarzowa – elegancka i cholernie droga, jak wszystko, co nosił Clifford.
– Niemniej wolałbym się jednak przebrać. Wybaczysz mi na moment, kochanie? Za trzy minuty zejdę do salonu.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 9:11

Tak myslalam wlasnie, jak by zareagowala matka Cleeana, gdyby znalazla u siebie w domu nieubranego meza z jakas malolata,ktorej nigdy nie widziala na oczy. Nie dostalybysmy plusikow na wejscie.
- Jasne.
Do salonu!
Lo wrocila po drodze po buty i gazete, wiec teraz siedziala na kanapie i w butach i jak ostatni narcyz swiata ogladala swoje zdjecia(wydalo sie, czemu w ogole zawraca sobie glowe gazetami).
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 11:34

No i sama sobie powiedziałaś, skąd matka Cleeana zna Lolę – Kate jest kobietą, która musi wiedzieć, co w świecie piszczy, czyta więc wszystkie te gazety.
Clifford nie przyszedł do niej może po obiecanych trzech minutach, ale po pięciu – owszem. Po raz pierwszy (no, drugi, bo piżamka) miała okazję zobaczyć go w czymś innym niż garnitur, ale u niego luźny strój oznaczał mniej więcej to samo, co w wypadku Cleeana, więc miał na sobie jasne eleganckie spodnie i błękitną koszulę z podwiniętymi rękawami.
– Już trochę za późno na śniadanie, ale może zechcesz ze mną zjeść?
Zanim Lola zdążyła odpowiedzieć, trzy skrzaty już przyniosły to śniadanie. To jest: kawę, tosty francuskie dla Cliffa i talerz owoców dla Lo.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:08

Zna jak zna, ale czy wie, ze Lo jest dziewczyna Cleeana? Myslalam, ze Cleean jej nie powiedzial.
Lo odlozyla gazete na bok i z usmiechem siegnela najpierw po kawe.
- Gdzies na swiecie zawsze jest pora na sniadanie.
Ta jej cudowna filozofia zyciowa! Lo nie pochwala wstawania rano. Zdecydowanie nie.
Nie pochwala tez jedzenia rano, wiec takie pozne sniadanie to juz zdecydowanie bardziej dla niej.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:14

Cleean nie powiedział, ale Clifford tak. Kiedyś coś o tym wspominałam. Nie pamiętam ani co, ani kiedy, ale... na pewno.
Roześmiał się.
– Lubię twój sposób myślenia, Lolu.
Wiemy, Clifford.
– A jak wasz wypad do Londynu? Lee nie miał jeszcze czasu, żeby mi opowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:24

Usmiechnela sie promiennie.
- Bylo niezle.
Ta, jasne, prawie umarlas z rozpaczy, ze musisz wracac.
- To taki mily odpoczynek od Australii.
Nie da sie ukryc.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:26

Clifford nieco się rozmarzył.
– O tak, wspaniały odpoczynek. Najwspanialszy w zasadzie. A ostatnio tak rzadko mam szanse tam bywać.
Westchnął.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:30

Nie wiem, czy Lo to ciekawilo, czy tylko podtrzymywala konwersacje pomiedzy truskawkami a malinami,ale spytala:
- Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:35

Uśmiechnął się.
– Tutaj mam rodzinę, pracę... A jak wyjadę do Anglii, to zawsze spędzam tam dużo więcej czasu, niż planowałem. Wiesz, tu spotkania z rodzicami, tam z dawnymi znajomymi. – Zaśmiał się. – Zwykle na samo to schodzą mi dwa tygodnie.
Bo Cliff to człowiek towarzyski, więc ma masę znajomych.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:37

Wiadomo. Lo tez ma.
- Kazdemu naleza sie czasami wakacje.
Spojrzcie na nia - ma wakacje caly rok.
- Cleean nie moglby cie zastapic?
W pracy, ofc.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:45

Clifford najbardziej przepracowanym człowiekiem świata też w sumie nie jest, nie?
– Cleean sam musiałby na to znaleźć czas. Więc już prędzej Cliff, on niby taki zajęty, ale jakoś zawsze umie zorganizować sobie kilka godzin.
Po prostu robi coś w innym wymiarze, nie?
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:47

No tak, zapomnialam, ze Cleean ostatnio jest zajebiscie zajety.
Przez nia.
- No, to problem rozwiazany.
Usmiechnela sie do niego znad kawy.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:52

Roześmiał się.
– Biedny Cliff będzie miał kolejny powód, by mnie nienawidzić.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:54

Rozesmiala sie.
- Och, bez przesady, taki mozg potrzebuje wyzwan.
Ech.
Dobrze,ze tu jednak nie ma Cleeana.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 14:58

– O nie, taki mózg potrzebuje ciszy i spokoju, a nie zarządzania wielkim przedsiębiorstwem.
Napił się kawy.
– Ale tydzień nie powinien mu zaszkodzić.
Powrót do góry Go down
Philomena Shuttleworth

Philomena Shuttleworth


Liczba postów : 3415
Join date : 09/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 15:01

Cleeanowi nie bedzie smutno, ze tak zostal pominiety?
- Nie sadze, zeby cokolwiek moglo mu bardziej zaszkodzic.
O NIE. Skonczyla nam sie kawa.
Powrót do góry Go down
Cleean McDermott

Cleean McDermott


Liczba postów : 3186
Join date : 08/02/2014

Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) EmptyNie 28 Wrz 2014 - 15:05

Nie sądzę.
– Myślę, że gdyby zabrać mu książki... Taaak, to by mu na pewno zaszkodziło.
Żarty z Cliffa jak żarty z rudych – nigdy się nie kończą.
Skrzat zaraz przyniesie więcej!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty
PisanieTemat: Re: Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)   Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania) Empty

Powrót do góry Go down
 
Posiadłość Inglethorpów (Launceston, Tasmania)
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Yedyna taka australyjska szkola magyi :: Bezdroża :: Reszta świata-
Skocz do: